Orsa Endüstriyel Malzemeler Hakkında

Orsa Endüstriyel Malzemeler olarak sürekli yenilenen ve genişleyen ürün çeşitlerimizle sizlere alternatif çözümler sağlayacak, aktif ve güncel bir sektörel kaynak olmaya devam ediyoruz.

Orsa Endüstriyel Malzemeler Hakkında.

Orsa Endüstriyel Malzemeler 2006 yılında endüstriyel malzemelerin imalat ve satışı amacıyla faaliyete geçmiştir.Firmamız değişen sektörel talepler doğrultusunda kendini sürekli yenileyerek ‘kaliteli, uygun maliyetli ve zamanında’ ürün hizmetini ilke olarak benimsemiştir.

ORSA Endüstriyel Malzemeler özellikle  standart kalıp elemanları ve kalıp çelikleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bu bilgi birikimini  ve ürün yelpazesini  diğer imalat sektörlerinde de hizmet sunacak şekilde çeşitlendirmiştir.

2010 yılı başında devreye alınan GEBZE FABRİKAMIZDA standart ve özel kalıp elemanları imalat ve satışının yanı sıra takım çelikleri kesim ve satışı devam etmektedir.

2014 yılında distribütörlüğüne başladığımız ROVALMA takım çelikleri ile ivmelenen ve çeşitlenen kalıp çeliği servis hizmetlerimizde, müşterilerimize daha yaygın ve hızlı hizmet sunabilmek amacıyla 2015 yılı itibariyle İZMİR şubemiz devreye alınarak, hizmet ağımız ve kapasitemiz artırılmıştır.

Misyon Vizyon

  • Toplam kalite bilincini baştan sona tüm işletme sürecimizde hakim kılarak, müşteri beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sağlamak,
  • Hem müşteriler hem de çalışanlar bağlamında değer odaklı hizmet anlayışını hayata geçirmek,
  • Endüstriyel malzemeler ve kalıp sektöründe, sektörel gelişime yeni yöntemlerle katkıda bulunarak, güvenilir ve kendini sürekli güncelleyen bir tedarikçi olmak.