Hizmetler

Orsa Endüstriyel Malzemeler sektörlerinde Dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörüdür. Firmamız kendi tescilli OEM markasıyla standart kalıp elemanları ve kalıp setleri üretim ve satış hizmeti de vermektedir.

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz firmalar ve ürün grupları şunlardır:

ROVALMA-İspanya : Soğuk İş takım çelikleri,  Sıcak İş takım çelikleri, Plastik kalıp çelikleri, ve Toz metal takım çelikleri.

AZOL GAS-İspanya : Gazlı yaylar, flanşlar  ve tesisat ekipmanları, hazır kam üniteleri, yaylı çıkarıcılar.                 

LANE PUNCH-Portekiz (MISUMI grubu altında faaliyet gösteren DAYTON PROGRESS bünyesinde yer almaktadır) : İticili-iticisiz silindir başlı zımbalar, bilyalı zımbalar, matris (burç), havşa başlı zımbalar, zımba tutucular, poliüretan sıyırıcılar, pnomatik tutucular, iz zımbaları, markalama zımbaları, pilot zımbalar ve özel şekilli zımba ve burçlar.

OEM (ORSA ENDÜSTRİYEL MALZEMELER) markamızla standart ve özel kolonlar, grafitli veya çelik burçlar, sürtünme plakaları, özel ve standart kalıp setleri üretim ve satışını yapmaktadır.

Kalıp sektöründe talep gören ISO kalıp yayları, poliüretan yaylar, hızlı bağlama elemanları, imalat çelikleri, demir dışı metaller ve mühendislik plastikleri satışımız da mevcuttur.